Yukarı Git

İş ve Ticaret Merkezleri..

Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Bakım Servis
Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.
Beytepe Köyü Yolu No:5 Bilkent, 06800, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-2665800
0312-2667838
Kısa Tanım
1969’da Ankara’da kurulan Tepe İnşaat, Bilkent Üniversitesi’ne ait Bilkent Holding’in amiral gemisi olarak projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, Orta Avrupa'dan Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya, imzasını taşıyan projelerle uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.
Uygulama Alanları
İş ve ticaret merkezleri, ulaşım, büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri, kültür ve eğitim binaları, alışveriş merkezleri, spor ve eğlence tesisleri, oteller, kamu ve sanayi binaları, kentsel altyapı, boru hatları, endüstriyel tesis, enerji santralleri, demiryolları, ön tasarımlı yapılar, askeri yapı ve tesisler
Teknik Özellikler
Ekonomik yaşamın tüm yoğunluk ve dinamizmine en güçlü ve esnek biçimde destek veren zengin bakış açılarıyla, iş ve yaşam arasındaki mesafeyi kısaltan, iş dünyası ile sosyal yaşamı birbirine yakın kılan çağdaş çözümler sunuluyor.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Gruba Dahil Firmalar
Bilkent Holding Şirketleri
Referanslar
İş Bankası Genel Müdürlük Kompleksi-İstanbul,
Eczacıbaşı –İş GYO Kanyon Projesi-İstanbul,
Bilkent Plaza-Ankara,
Kazakistan Tengizchevroil Ofis Binası,
Dolphin Ofis Binası, Ankara
Tepe Prime Yaşam Merkezi- Ankara
Taurus Balgat Ofis Binası - Ankara