Yukarı Git

Eğitim Binaları

Hizmetler:
Uygulama, Bakım Servis, Taahhüt
Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.
Beytepe Köyü Yolu No:5 Bilkent, 06800, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-2665800
0312-2667838
Kısa Tanım
1969’da Ankara’da kurulan Tepe İnşaat, Bilkent Üniversitesi’ne ait Bilkent Holding’in amiral gemisi olarak projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, Orta Avrupa'dan Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya, imzasını taşıyan projelerle uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.
Uygulama Alanları
Kültür ve eğitim binaları, alışveriş merkezleri, ulaşım, büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri, spor ve eğlence tesisleri, oteller, kamu ve sanayi binaları, kentsel altyapı, boru hatları, endüstriyel tesis, enerji santralleri, demiryolları, ön tasarımlı yapılar, askeri yapı ve tesisler.
Teknik Özellikler
21. yüzyılın gelişim hedeflerine odaklı modern bir eğitim sisteminde öğrencilere gereksinim duydukları tüm olanakları en üstün kaliteyle sunacak çağdaş kurumlar, Tepe İnşaat'ın mükemmel uzmanlığı, köklü deneyimiyle yükseliyor.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Gruba Dahil Firmalar
Bilkent Holding Şirketleri
Referanslar
Bilkent Üniversitesi Kampüs Binaları-Ankara,
Süleymaniye Ünivertsitesi Kampüs Projesi-Irak,
Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bazı ilköğretim okulları,
Bilkent Üniversitesi Erzurum Yerleşkesi,
İhsan Doğramacı Eğitim Vakfı Okulları Erbil, Irak.