Yukarı Git

Boru Hatları, Pompa İstasyonları

Hizmetler:
Uygulama, Taahhüt
Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.
Beytepe Köyü Yolu No:5 Bilkent, 06800, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-2665800
0312-2667838
Kısa Tanım
1969’da Ankara’da kurulan Tepe İnşaat, Bilkent Üniversitesi’ne ait Bilkent Holding’in amiral gemisi olarak projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, Orta Avrupa'dan Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya, imzasını taşıyan projelerle uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.
Uygulama Alanları
Boru hatları, spor ve eğlence tesisleri, kamu ve sanayi binaları, ulaşım, büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri, kültür ve eğitim binaları, alışveriş merkezleri, oteller, kentsel altyapı, endüstriyel tesis, enerji santralleri, demiryolları, ön tasarımlı yapılar, askeri yapı ve tesisler
Teknik Özellikler
Çağdaş yaşamın candamarı olan altyapı projeleri ve enerji hatları Tepe İnşaat'ın hizmet verdiği alanlardan birini oluşturuyor. Bu alandaki uzmanlığını birçok anahtar teslimi altyapı projesiyle kanıtlamış olan Tepe İnşaat, bu denli geniş kapsamlı çalışmaların gerektirdiği entegrasyon gücünü, finans, proje yönetimi ve uluslararası işbirliğinde edinmiş olduğu köklü deneyimden alıyor.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Gruba Dahil Firmalar
Bilkent Holding Şirketleri
Referanslar
İmranlı (Sivas)-Kayseri Doğal Gaz Boru Hattı,
Kütahya-Bilecik-Uşak Doğalgaz Dağıtım Boru Hatları ve Pig İstasyonları, Botaş Bakü - Tiflis- Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı Projesi (Lot A) Gürcistan Sınırı – Erzurum,
Botaş Bakü - Tiflis - Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı Pompa İstasyonları İnşaatı.