Yukarı Git

Villalar, Konutlar, Toplu Konutlar

Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Odak İnşaat Müh. Mad. San. ve Tic. A.Ş.
Bayar Cad. Şehit Mehmet Fatih Öngül Sok. Odak Plaza No:5 Kozyatağı, 34742, Kadıköy, İstanbul , Türkiye
0216-3721400
0216-3721408
Kısa Tanım
Türkiye genelinde pek çok nitelikli projeyi başarıyla tamamlamış olan Odak İnşaat, 90’lı yıllar ile beraber yurt dışında da önemli başarılara imza atmaya başlamıştır. Özellikle Rusya Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan’da gerçekleştirdiği projelerle şehrin siluetini oluşturan en önemli yapılara imza atmıştır. Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, kurulduğu günden beri yaklaşık 1,5 milyon m² inşaat yapmış olup; saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiyle de birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.
Uygulama Alanları
Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri, spor tesisleri, özel binalar, tarihi binaların restorasyonu ve renovasyonu, konut projeleri
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Gruba Dahil Firmalar
Agora AVM Sinema Turizm ve Hizmet İşletmeciliği Tic. A.Ş.
Odak Kozmetik ve Ticaret A.Ş.
Odak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Odak Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Referanslar
Kemer Evleri - İstanbul - Türkiye
Telman Sokağı Konutları - Kazan - Tataristan Cumhuriyeti - Rusya
Kekin'in Evi - Kazan - Tataristan Cumhuriyeti - Rusya