Yukarı Git

Oteller ve Turizm Tesisleri

Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Odak İnşaat Müh. Mad. San. ve Tic. A.Ş.
Bayar Cad. Şehit Mehmet Fatih Öngül Sok. Odak Plaza No:5 Kozyatağı, 34742, Kadıköy, İstanbul , Türkiye
0216-3721400
0216-3721408
Kısa Tanım
1979 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Odak İnşaat, uzman kadrosu ve organizasyon becerisiyle anahtarteslimi projelerde başarıyla hizmet vermektedir.
Türkiye genelinde pek çok nitelikli projeyi başarıyla tamamlamış olan Odak İnşaat, yurtdışında özellikle Rusya Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan'da gerçekleştirdiği projelerle şehrin siluetini oluşturan en önemli yapılara imza atmıştır.
Uygulama Alanları
Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri, spor tesisleri, özel binalar, konut projeleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiylede birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.
Teknik Özellikler
Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiyle de birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Gruba Dahil Firmalar
Agora AVM Sinema Turizm ve Hizmet İşletmeciliği Tic. A.Ş.
Bamak Katı Yakıt ve Ambalaj Sanayi ve Gemi Acentalığı A.Ş.
Odak Kozmetik ve Tic. A.Ş.
Referanslar
Robinson Club Sarıgerme Park - İstanbul
Grand Kazan Hotel - Kazan - Tataristan Cumhuriyeti - Rusya
Safar Hotel - Kazan - Tataristan Cumhuriyeti - Rusya

Sitemaps