Yukarı Git

Villalar, Konutlar, Toplu Konutlar

Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Mesa Mesken Sanayii A.Ş.
Mesa Plaza Koru Sitesi Ihlamur Cad. No:2 Çayyolu, 06810, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-2915000
0312-2400999
Kısa Tanım
1969’da kuruldu. Ülkemizdeki, özellikle toplu konuta yaklaşımı tamamıyla değiştirerek insanı ve binayı çevresiyle birlikte ele alan bir anlayışı hayata geçiren MESA zaman içinde ‘konutta marka’ olmayı başardı. Mesken Sanayii ibaresi, konutta seri üretimin hedeflendiğinin göstergesidir. Ülkedeki diğer uygulamalardan, hem "ölçek’’ hem de "çevresiyle bitmiş, kaliteli konut ve yaşam alanları" ana fikri ile ayrılır.
Uygulama Alanları
Konut başta olmak üzere sanayi, turizm, ticaret, sağlık ve eğitim yapıları ile altyapı tesisleri inşaatı/tünel kalıp, her türlü çelik kalıp, iskele (Mesa İmalat veTic. A.Ş.), doğrama ve prefabrike eleman üretimleri
Teknik Özellikler
Konut başta olmak üzere sanayi, turizm, ticaret, sağlık ve eğtim yapıları ile altyapı tesisleri inşaatı / Tünel kalıp, her türlü çelik kalıp, iskele (Mesa İmalat ve Tic. A.Ş.) doğrama ve prefabrik eleman üretimleri.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001 (2008) 2 adet, ISO 14001 (2004) 2 adet, OHSAS 18001 (2007) 2 adet
Referanslar
Bahçeşehir Toplu Konutları (İstanbul), Capitol Alışveriş Merkezi (İstanbul), Espark Alışveriş Merkezi (Eskişehir), Koru Sitesi (Ankara), Parkoran Konutları (Ankara), Çengelköy'de Mesa (İstanbul), MIA Pinepark Tatil Köyü (Mersin), Vakıf GYO İş Merkezi (Ankara), Mesa Yalıkavak Evleri (Muğla), Panorama Plaza (Riga), Maximus Toptancılar Merkezi (Varşova), Papirus İş Merkezi (İstanbul), Türkiye Müteahhit Birliği Genel Merkez Binası (Ankara), Çamlıca'da Mesa (İst), Kartall Mesa (İst), Sahill Mesa (İst), Tema İstanbul (İst), Park Mozaik (Ankara), Mesa Koza 66 (Ankara)