Yukarı Git

Üstyapı - Anahtar teslimi Taahhüt İşleri

Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Hanife Zorlu Mimarlık Mühendislik İnşaat
Ataköy 7.- 8. kısım Uğur Mumcu Bulvarı Turkuaz Sitesi A 24A Kat:5 D:26, 34126, Bakırköy, İstanbul , Türkiye
0212-3977565
0212-3977565
Kısa Tanım
25 yılı geride bırakan firma mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Bugüne kadar 500’ün üzerinde proje tasarım ve uygulamayı "Yaşanacak mekanlar yaratmak titiz bir projelendirme, teknolojiyi kullanan bir ekip ve geniş bir vizyon gerektirir." ilkesini benimseyerek gerçekleştirmiştir. Firmanın İstanbul ve Kuzey Kıbrıs’ta ofisi bulunmaktadır.
Uygulama Alanları
Yurtiçi ve yurtdışında üstyapı, konutlar, ticari yapılar, özel projeler tasarımdan anahtar teslimine kadar; inşaat yönetimi, anahtar teslimi inşaat işleri taahhüdü alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle uygulama hizmetleri olup; tutkulu bir mimar için en iyi ödül; tasarımının ve fikirlerinin fiziksel bir forma kavuştuğunu görmektir. Bunun yolu da uygulama alanında bizzat rol almaktır. Firma, mimarlık alanında 25 yılı aşkın tecrübesiyle uzman olduğu kadar; hayali gerçeğe dönüştürmek yani uygulama da faaliyet alanıdır.
Teknik Özellikler
Tutkulu bir mimar için en iyi ödül, tasarımının ve fikirlerinin fiziksel bir forma kavuştuğunu görmektir. Bunun yolu da, uygulama alanındaki bizzat rol almaktır. Günümüzün teknolojik koşullarında mimarlık ve mühendislik arasındaki koordinasyonla, uygulama sırasında olabilecek hatalar neredeyse sıfıra iniyor.
Firma, mimarlık alanında 25 yılı aşkın tecrübesiyle uzman olduğu kadar; proje ve modelleme sürecinde de en ufak detaylarla ortaya çıkan hayali de gerçeğe dönüştürmek yani uygulama da uzmanlık alanımızdır.
Referanslar
Anıl Otomotiv İnşaat ve Turizm Ltd.
Bozboğa Kağıtçılık A.Ş.
Kocaeli –Gölcük Belediyesi Tunç Matbaacılık A.Ş.