Yukarı Git

Anahtar Teslimi Üstyapı Taahhüt İşleri

Marka
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Taahhüt
Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Dost İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş.
Dereboyu Cad. Bilim Sok. No:5 Sun Plaza, Kat: 14 Maslak, 34398, Sarıyer, İstanbul, Türkiye
0212-2439666
0212-2439669
Kısa Tanım
Faaliyetlerine 1993 yılında başlamış olan Dost İnşaat, 2004 yılında Dost İnşaat ve Proje Yönetim A.Ş. olarak Türk inşaat sektöründe resmi varlığını sürdürmeye başlamıştır. İlk projelerini özellikle endüstriyel yapı alanında gerçekleştirmiş olan şirket, daha sonraki yıllarda özellikle güçlü çözüm ortağı kimliğini nitelikli konut projeleri ile göstermektedir. Günümüzde birçok büyük ölçekli konut, otel ve hastane projelerini anahtar teslim olarak hayata geçiren Dost İnşaat, yurtiçi ve yurtdışında inşaat sektöründeki payını her geçen gün artırmaktadır.
Uygulama Alanları
Büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık tesisleri, endüstriyel yapılar, oteller, kültür ve eğitim binaları, spor ve eğlence tesisleri
Teknik Özellikler
Farklı faaliyet alanlarında birçok nitelikli üstyapı projesini, uzman kadrosu, zaman ve kalite politikası ile hayata geçirmektedir. İşverenlerinin taleplerini, deneyimlerinden elde ettiği veri ve bilgilerin analizleri ile daha kaliteli, daha hızlı ve güvenli bir şekilde hayata geçirmek başlıca amacıdır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Referanslar
Akfen Eskişehir Şehir Hastanesi
Sinpaş Bosphorus City
Sinpaş İstanbul Sarayları
Sinpaş İncek Life
Sinpaş Ottomare Suites
Akfen İncek Loft
Akfen Isparta Şehir Hastanesi
Dumankaya Modern
Soyak Siesta
Mercedes Benz Yönetim Binası
Sabancı GıdaSA Tesisleri
NEF 11
FMV Işık Üniversitesi