Yukarı Git

Prefabrik Havuz Sistemi/Zeus Skimmer Panel Havuz

Marka
Yüzme Havuzu fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzme Havuzu teklifinizi hemen alın!
Hedef Havuz
Barbaros Mah. Nuh Kuyusu Cad. No: 60/C, Üsküdar, İstanbul, Türkiye
0216-6514446
0533-6333827
Facebook
Kısa Tanım
İstenilen büyüklükte havuz yapma imkanı sağlar, çocuk havuzundan villa havuzlarına, yarı olimpik havuzdan olimpik havuzlara ve daha büyük serbest ölçüde havuz yapma imkanı sağlar. Size form serbestliği tanır, istediğiniz dizaynda üretim yapılabilme imkanı verir, hayallerinizdeki havuza istediğiniz modelde sahip olabilme imkanı sağlar.
Uygulama Alanları
Villalar, spor salonları, siteler, oteller
Teknik Özellikler
Derinlik: Derinlik konusunda hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır.60 cm’lik 90 cm’lik çocuk havuzlarından, 1.5 m’den 2 – 2,40 m kadar her derinlikte havuz yapımı mümkündür.Ayrıca özel üretim ile istenilen özel ölçülerde yapilabilmektedir.
Çalışma sistemi: Zeus ile ister taşmalı, ister skimmerli havuz sistemi yapmak mümkündür.
Dayanıklılık: Bu modern malzeme, inşaat sektörü için geliştirilmis ve sadece mümkün olan en yüksek dayanıklılığı sağlamakla kalmaz aynı zamanda yüksek düzey korozyon direncini de sunar.
Maliyet: Prefabrik havuz sisteminin getirdigi işçilik, yapım süresi, hijyen ve kalite gözönüne alındığında, klasik betonarme perdeli havuza nazaran daha % 50 ucuzdur.
Yapım süresi: Klasik betonarme perde ile yapılan orta boy bir havuzun betonarme perde imalat süresi 10-15 gün iken, prefabrik havuz sistemi ile yapım 1 gün sürmektedir. Yapım süresi ithal prefabrik havuzların hepsinden kısadır.
Kalite Garanti Belgeleri
10 Yıl Garanti