Yukarı Git

Porselen Esaslı Havuz Kaplama Malzemeleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Havuz Seramikleri - Mozaik fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Havuz Seramikleri - Mozaik teklifinizi hemen alın!
SeraPool Porselen San. ve Tic. A.Ş.
Şeyhli Mah. Kaynarca Cad. No:6, 34906, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-2222020
0216-3782019
Kısa Tanım
İnsan doğasının su ile buluşma arzusu, havuzlara olan ihtiyacı her gün biraz daha ön plana çıkarıyor. Eğlence, spor ve sağlık için yaşantılarına renk katan havuzlarda su ile buluşuyorlar. Giderek artan bu ihtiyaca cevap verecek özellikli havuzların yeni mimari tasarımlarda, hijyenik, fonksiyonel ürünlerin kullanımını artırıyor. Serapool markası bütün bu ihtiyaçlara cevap veren ürün kalitesine, estetiğe, hijyen alt yapısına ve fonksiyonlara sahip. %100 porselen havuz içi kaplama, kenar bordürleri, savak ve havuz dışı zemin döşeme malzemeleri ile mükemmel havuzların oluşumuna katkı sağlıyor. Serapool’u dünya markası yapan özellikleri Ar-Ge çalışmaları ile ulaştığı yenilikçi, fonksiyonel ürünler ve dünyada ilk kez üretilen “ilkler serisi” Serapool’u sektör liderliğini taşıyor.
Uygulama Alanları
Otel havuzları, villa havuzları, site havuzları, sportif amaçlı havuzlar, süs havuzları, rehabilitasyon havuzları, eğitim havuzları
Teknik Özellikler
Tüm ürünler %100 porselen esaslı olup yüksek ısıda pişmesi sebebi ile su emme oranı sıfıra yakındır. Porselen esaslı malzemeler bir çok seramik ürüne göre daha hijyendir. Isı değişikliklerine son derece dayanıklıdır.