Yukarı Git

Baskılı Özel Tasarım Havuz Fayansları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Havuz Seramikleri - Mozaik fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Havuz Seramikleri - Mozaik teklifinizi hemen alın!
FayansArt
Cevizli Mah. Bağdat Cad. Güven Sok. No:1, Maltepe, İstanbul, Türkiye
0216-3834402
Facebook
Instagram
Kısa Tanım
Banyo, mutfak, havuz, hamam ya da dış mekanlardaki seramik alanların yanı sıra, projelerde farklı boyutlarda tüm yüzeylere uygulanabilecek tasarımları özel baskılı fayans uygulamaları ile hayata geçirilebilmektedir.
Uygulama Alanları
Mutfak, banyo, havuz, iç ve dış mekanlar, kafe, restoran, mimari projeler, otel duvarları genel kullanım alanları arasında yeralmaktadır.
Teknik Özellikler
Fayans ölçüleri: 10x10 cm/20x20 cm/30x60 cm /30x30 cm/40x40 cm/talebe göre istenilen boyutta ve istenilen ebatta fayansa istenilen dijital baskı gerçekleştirilebilmektedir. Tuz ruhu, çamaşır suyu, temizlik deterjanı, alkol, bulaşık deterjanı gibi kimyasal temizlik malzemelerine karşı tam korumaya sahiptir. Havuz kimyasallarına karşı dayanıklıdır. Doğa dostu fayanslarda baskı sonrası hiçbir şekilde gaz salınımı gerçekleşmemektedir. UV ışınlarına karşı 10 sene boya solmama garantisi vardır. Uygulama sırasında normal fayanslardan hiçbir farkı bulunmamaktadır. Kolay fayans uygulaması için her bir fayans özel olarak kodlanarak uygulamaya hazır hale getirilmiştir.