Yukarı Git

Rotorlu Tip Isı Geri Kazanım ve Nem Alma Cihazı

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Havuz Ekipman ve Donanımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Havuz Ekipman ve Donanımı teklifinizi hemen alın!
Dipaz - Isımak
Yakuplu Mah. 65. Sok. Erakın Plaza No:2 Kat:1, 34524, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
0212-8559580
0212-8559584
Kısa Tanım
Dipaz DNA serisi nem alma cihazında zeolit ve slikajel kaplı ince gözenekli rotor (tekerlek) ve fan bulunmaktadır. Nemli hava dönen rotordan geçirilir. Nem, zeolit ve slikajel tarafından tutulur ve diğer taraftan kuru hava elde edilir. Rotor tekrar nem absorbe edebilmesi için her dönüşte rejenere edilir. Rejenerasyon havası dışarı atılır. Kompresör ve çevreye zararlı gaz içermez. İkame nem alıcılar düşük ve yüksek sıcaklıklarda ekstra ısıtma veya soğutma gücüne ihtiyaç duyarken, Dipaz DNA nem alıcılar bu sıcaklıklarda ekonomik olarak çalışır.
Uygulama Alanları
Nem, küf, rutubet problemi olan yerlerde, kapalı yüzme havuzlarında, inşaat ve tadilat işlerinin kurutulmasında, arşiv odalarında, metal raspa-boya işlerinde, soğuk hava depolarında, su ve sel baskını sonrası kurutma işlerinde, yangın sonrası kurutmada, depolama alanlarında, şekerleme, ilaç, kozmetik, gemi, silah ve uçak sanayilerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
16,8 kg/gün ÷ 360 kg/gün arasında kapasiteler, sorpsiyon tipi, Zeolit + slikajel rotoru, paslanmaz çelik kontrüksiyon, her sıcaklıkta çalışabilme özelliği
Rotoru yıkanabilir ve basınçlı hava ile temizlenebilir.
Uzun ömürlü, bol yedek parça imkanı
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008