Hatüpen

Firma Hakkında

Hatüpen Grup olarak birikimi 1984 yılından gelen, Ankara'nın ISO Belgeli ilk PİMAPEN üreticisi ve uygulayıcısı HATÜPEN Pencere Sistemleri, 1991 yılında Ankara'da kuruldu. Ustalığı ve titiz işçiliği PİMAPEN kalitesiyle bütünleşen HATÜPEN, bugün Ankara’nın her köşesine uzanan hizmet ağı ile müşterileriyle buluşmaktadır.
 
Kurulduğu günden beri, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen Firmamız, sistemli bir hizmet anlayışıyla bugünlere gelmiştir. Hedeflerine ulaşmak adına, profesyonel bir satış ve pazarlama ağı oluşturan, montaj elemanlarının ve diğer personelinin eğitimine büyük önem veren firmamız, aynı zamanda tüketiciyi bilgilendirmeyi de ön planda tutmaktadır. Lider marka PİMAPEN'e hakkını veren bir ustalıkla, gelişen tüketici haklarını tam olarak karşılamak, Firmamızı bu anlamda ayrıcalıklı bir konuma getirmiştir. Ayrıca; HATÜPEN, 2004 yılından itibaren Türkiye’nin ilk ve tek güvenlikli vinil dış cephe kaplaması PİMAŞ-SIDING’in, 2009 yılından itibaren de suya dayanıklı dış mekan zemin kaplama malzemesi olan PİMAWOOD’un İç, Kuzey, Güney ve Doğu Anadolu Bölge Distrübütörü olarak görev yapmaktadır.
 
Ankara, Ostim - Mega Center’da 5.500 m² kapalı alanda kurulu tesisimiz robot teknolojisi ile üretim yapıp, kalifiye personel ile çalışmaktadır. Tesisimizin üretim kapasitesi tek vardiyada günlük 500 m², yıllık 144.000 m² kapı-penceredir. Tesis, Ankara ve çevre illerine satış yaptığı gibi, her yıl artan miktarlarda Avrupa ve Asya ülkelerine de ihracat yapmaktadır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı olmak kaydıyla ürünlerde fiziki şartlarla oluşabilecek hasarlar dışında 2 yıl ücretsiz resmi servis ve ürün garantisi verilmektedir.
 
“Yerinde ve zamanında iş teslimi” ilkesiyle ürün ve hizmet portföyünü sürekli olarak zenginleştiren firmamız, 2007 yılında ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Uygunluk Belgesi ve 2009 yılında da ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistem Belgesi’ni alarak yeniliklere ve gelişmelere açık olmak suretiyle her geçen gün ismini güçlendirmeye devam etmektedir.

Ürünler

Hatüpen

Teklif İste

Gönder