Yukarı Git

Expande Polistiren Yalıtım Hammaddesi

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İthalatçı
Hizmetler:
Danışmanlık
Yapı Kimyasalları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yapı Kimyasalları teklifinizi hemen alın!
BASF Türk Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
İçerenköy Mah. Bahçelerarası Sok. Mete Plaza No.43, 34752, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-5703827
0216-5703779
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Neopor®’un bünyesindeki küçük grafit parçacıkları kızılötesi ışınımı absorbe etme veya yansıtma özelliğine sahiptir. Bu hammaddeyle yapılan levhalar, geleneksel EPS’ye göre yüzde 20’ye varan oranda daha iyi yalıtım sağlar ve farklı yalıtım malzemelerine kıyasla daha az maliyetli ve daha çevrecidir. Bir başka deyişle, Neopor® ile yalnızca paranızın gerçek karşılığını almakla kalmazsınız, çevreye duyarlı sürdürülebilir inşaatlara ve yaşam tarzına da önemli bir katkıda bulunursunuz. Bu da planlamacılara, mimarlara, inşaat sektörüne ve sahiplerine birçok fayda getirir.
Neopor® esaslı yalıtım levhalarının eko-verimliliği benzerlerinden çok daha üstündür. Harici kompozit ısı yalıtım sistemlerinin (ETICS) bir metrekaresi ve ürünün kaynak ve kullanım ömrü ölçü alındığında (hammadde, üretim, lojistik, mamul hale getirme süreci, faydalanma süresi, geri dönüşüm), maliyet ve çevreye olan etkileri bakımından Neopor® en uygun seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.
Uygulama Alanları
Dış cephe ısı yalıtımı, zemin yalıtımı, içten duvar yalıtımı, tavan yalıtımı, teras çatı ısı yalıtımı, perde duvar arası yalıtımı, kolon kiriş yalıtımı, kırma çatı ve çatı arası yalıtımı, boşluk yalıtımı, yalıtıcı beton kalıplar, özel yapısal parçalar
Teknik Özellikler
Neopor®, geleneksel EPS’ye göre %20’ye varan oranda daha iyi yalıtım sağlar, grafit içeriğinden dolayı üstün özelliklidir. Polimerik alev geciktirici içeriği ile doğa dostudur. Geleneksel EPS’ye göre %50 daha az hammadde kullanımı ile eko-verimli yalıtım sağlar.