Yukarı Git

Boyalı/Kaplamalı Metal Levhalar

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Boyalı ve Kaplamalı Metal Rulo ile Levhalar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Boyalı ve Kaplamalı Metal Rulo ile Levhalar teklifinizi hemen alın!
ArcelorMittal
Nispetiye Cad. Özden İş Merkezi No:22 K:1, 34330, Levent, İstanbul, Türkiye
0212 3174990
0212 3174998
Twitter
Kısa Tanım
Ticari, endüstriyel veya konutların çatı, cephe, duvar, zemin ve tavanlar gibi iç ve dış yapı uygulamaları için estetik, yüksek performanslı çelik yapı malzemeleri
Uygulama Alanları
Yalıtımlı paneller, kutular ve düz paneller, profilli levhalar, çatı kiremitleri, dik çatı ekleri, güneş kırıcılar, yağmursuyu sistemleri, zemin kaplamaları, tavan ve bölme sistemleri
Teknik Özellikler
Yeni estetik özellikleri ile tüm farklı alanlarda kullanım imkanı (kentsel, kırsal, endüstriyel alanlarda veya denizcilik sektöründe)
RUV 4’e kadar çok yüksek renk stabilitesine ve RC5’e (EN 10169) kadar değişen yüksek korozyona dayanımı performanslarına sahip (düz veya dokulu yüzey bitişli veya yalın sac cepheli, genişletilmiş renk gamı)
Kalite Garanti Belgeleri
ArcelorMittal, ortam ve uygulamalara bağlı olarak 10 yıldan 30 yıla kadar garanti vermektedir. Avrupa Çelik Konstrüksiyon Standardına uygunluk, bazı Granite® ürünleri için ECCA Premium Sertifikasyonu mevcuttur.