Türk Hamam kültürünün geleneksel çizgisini modern tasarımlarla birleştirip beğeninize sunuyoruz. Hem kültürümüzün yaşayacağı, hem de keyifli vakit geçirebilecek konseptlerle size hizmet vermek için çalışıyoruz. Mekânın büyüklüğüne ve tercihe göre kişiye özel tasarımlarımız ise uzman ekiplerimiz sayesinde hayat buluyor. Türk Hamamı JUNO da; geleneksel motiflerin modern tasarım ve işçilikle birleştirilmesi sonucu oluşturulur. Evlerine ve tesislerine bu zarafeti taşımak isteyenler için uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Uygulama Alanları

SPA&Wellness merkezleri, oteller, tatil köyleri, termal oteller, sosyal tesisler, spor kompleksleri, konut ve villa gibi özel mekanlar için tasarım, proje, 3d görselleştirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri

Teknik Özellikler

Anahtar teslimi SPA&Wellness merkezlerinden bireysel ünitelere kadar her nitelik ve büyüklükte proje Bu projelerde kullanılmak üzere gereken tüm ünitelerin tasarım ve üretimi Bu üretimler için 2200 m² ahşap ve çelik, 800 m² taş ve mermer işleme tesislerine ek olarak 300 m² ‘lik mimari tasarım atölyesine sahiptir. Bu atölye büyük ölçekli mimari projelerden ünite tasarımlarına tüm tasarımların görselleştirilme ve uygulama projesine dönüştürülme işlemlerini gerçekleştirecek niteliktedir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008

Marka

Juno Design & Manufacture

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Hamam SPA merkezi Türk hamamı Buhar odası Buz çeşmesi Tuz odası

Satış Noktaları