Son teknolojiye sahip üretim hattımızda proje detaylarına göre talep edilen ölçü ve eksende delik delme, çapaksız kesim, talep edilen boy ve ölçülerde yüksek hassasiyete sahip profiller üretiliyor. Hekim Profil; hafif çelik yapıların yanı sıra ağır çelik endüstriyel tesisler, güneş enerji sistemlerinin bağlantı ayakları, stadyumlar, köprüler vb. çelik yapılara yardımcı ürün olarak katma değer sağladığı gibi maliyet, işçilik zamanı ve tonajların düşürülmesini sağlıyor.

Uygulama Alanları

Duvar, şase, çatı, aşık, kuşak, makas, kolon, çelik çatı, çelik cephe, çelik konstrüksiyon ve diğer yapı bileşenleri ile inşaat, çelik yapı, otomotiv, elektrik-elektronik, metal eşya, enerji vb. sektörlerde kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

HEKİM STRUCTURE ROBOT üretim hattına özel olarak tasarlanan delme ve büküm kalıpları ile profillere mukavemet ve fonksiyonellik kazandırılmaktadır. 16000 mm boyda, 4,00 mm kalınlıkta, st52 Sertlikte, 400 mm web ölçüsünde ve 100 mm flanş ölçülerinde delikli profil üretimi yapılabilmektedir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO 10002:2004, TSE K 79, TSE-HYB, GOST R, Ukr SEPRO, A-1 Sınıfı Yanmazlık Belgesi, Hijyen Belgesi, İmalat Yeterlilik Belgesi, Yerli Malı Belgesi

Marka

Hekim Profil

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama

Etiketler
Hafif çelik konstrüksiyon Hafif çelik yapı sistemi Hafif çelik yapı profili Yapı profili Çelik profil

Satış Noktaları