Oğuzhan Ahşap Kirişli Kalıp Sistemi, plywood, ahşap kiriş ve çelik kuşak olmak üzere 3 ana elemandan oluşur. Esnek bir sistemdir, ahşap kiriş ve çelik kuşak elemanlarının yerleri değiştirilerek farklı dayanımlarda ve ebatlarda panolar elde etmek mümkündür. Oğuzhan perde kalıplarının dayanımı 50 kN/m² iken, kolonlarda beton yükselme hızı ve buna bağlı olarak taze beton basıncı daha yüksek olduğundan kolon kalıplarının dayanımı 90 kN/m²'dir. İstinat duvarları, yüksek yapılar, endüstriyel yapılar, konutlar ve köprü ayakları gibi farklı alanlarda kullanılır. Sistem daldırma sistemle boyanmaktadır.

Uygulama Alanları

Her türlü kolon ve perde kalıbı çözümü, istinat perdeleri, konut, fabrika ve otel inşaatları gibi sirkülasyon hızı yüksek olması gereken yapıların inşaatında kullanılır.

Teknik Özellikler

Aynı elemanlar ile farklı boy ve genişlikte panolar oluşturulur. Farklı beton basınçlarına göre tasarım yapılmasına olanak tanır. İşin başında oluşturulan geniş yüzeyli panolar, işin sonuna kadar bozulmadan kullanılabilir. Böylece, hem malzemelerin yıpranması en aza indirilir, hem de tekrar sayısının yüksek olduğu durumlarda çok büyük işçilik ve zaman tasarrufu sağlanır.Brüt beton uygulamaları için en uygun perde-kolon kalıbı sistemidir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, GOST R, TSE, TSEK , EN ISO 3834-3

Marka

Oğuzhan

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje

Etiketler
Kalıp sistemi Perde-kolon kalıp sistemi Kolon kalıbı Kalıp

Satış Noktaları