GÜRBÜZ İskele Kalıp

Firma Hakkında

GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri 1986 yılından bugüne, inşaat iskele ve kalıp Sistemlerinin imalatı, projelendirilmesi ve inşaat sonrası faaliyetleri ile sektöründe yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren öncü bir kuruluştur.

GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri Ankara'da 5000 m² kapalı, 10.000 m² açık alana sahip fabrikamızda aylık 30.000 m² cephe iskelesi, 40.000 m³ döşeme altı kalıp iskelesi, ve 10.000 m² perde ve kolon kalıbı üretebilme kapasitesine sahiptir.

GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri,  sektörde proje sürelerinin kısalması ile ihtiyaç duyulan, iskele kiralama konusunda her geçen gün gelişen kiralık İskele-Kalıp sistemleri ile kiralama hizmetide vermektedir. TSEK Kalite belgesi ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine sahip olan şirketimiz, teknik donanımı, teknik ve idari personeli, kapasitesi ve kalite anlayışı ile gelişen teknolojiyi takip, arge çalışmaları, uygulamada karşılaşabilecek sorunlara çözüm üretme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibi ile sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.

GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri, dünya pazarında, Rusya, Ukrayna, Gürcistan,  Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Cezayir, Irak , İran, Bulgaristan, Romanya ve Kıbrıs'ta da Kullanılmaktadır. GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir.

GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri Kalite, Tecrübe ve Güvenin Doğru Adresidir.

Ürünler

GÜRBÜZ İskele Kalıp

Teklif İste

Gönder