Braas’ın; eğimli ve teras çatılara yönelik olarak geliştirdiği, yalıtım detayları tamamen çözülmüş termal ve fotovoltaik güneş enerji sistemleri ile çatılarda yenilenebilir enerjinin etkin bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Braas’ın çatı ile tamamen bütünleşik olarak tasarladığı güneş enerji sistemleri, yüksek verimi ve estetik görünümleri ile öne çıkmaktadır. Güneş enerjisi kolektörlerinden kombi boylerlere, genleşme tanklarından bağlantı elemanlarına tüm detayları bir arada sunulan çok geniş bir ürün gamı ve her projeye özel ücretsiz fizibilite çalışmasını da içeren profesyonel montaj, servis ve mühendislik hizmetleri bulunmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik sıcak kullanım suyu temini, yüksek verimi sayesinde ev ısınmasına destek ve havuz suyu ısıtılması sağlanır. Ayrıca fotovoltaik paneller ile çatıdan yüksek verimle elektrik üretimi de sağlanabilir.

Uygulama Alanları

Türkiye’nin her yerinde eğimli ya da teras çatıya sahip müstakil veya apartman tüm konutlarda, turistik tesislerde, sosyal tesislerde, kamu binalarında ve sanayi yapılarında kullanılır.

Teknik Özellikler

Çatıya ankastre TCW Termal Kolektörleri: Ebatlar: 4,1 m²/6,1 m²/10,1 m² Verim: % 80,50 Absorver: Yüksek kalitede Tinox selektif yüzeyli bakır tam plaka Çerçeve: 0,8 mm alüminyum koyu kahve Üst yüzey: Prizmatik solar emniyet camı ARK PRO SLIM Termal Kolektörler: Ebatlar: 2,38 m²’lik modüller halinde yatay veya dikey kombinasyon imkânı ile Aynı seride 12 kolektöre kadar montaj imkanı Duvara montaj imkanı (15-90 derece) Çatıya Ankastre InDaX Fotovoltaik Paneller: Ebatlar: 1769x999x75 mm Düşük demirli fotovoltaik cam 3,2 mm Siyah, anotlanmış alüminyum çerçeve Poli Premium Üniversal Fotovoltaik Paneller: Ebatlar: 1665x992x38 mm Yansıma önleyici kaplamalı, özel olarak sertleştirilmiş düşük demir içerikli cam

Kalite Garanti Belgeleri

SOLAR KEYMARK, CE

Marka

Braas

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, İthalatçı

Etiketler
Güneş enerjisi Güneş kollektörü Güneş paneli Güneş enerjisi tankı Güneş enerjili su ısıtıcısı

Satış Noktaları