Yukarı Git

GMZ Duvar Kağıdı

Fatih Mah. Boğaziçi Cad. Halide Edip Adıvar Sok. No:19 GMZ Plaza, 34500, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

Mutlak Memnuniyet anlayışını benimseyerek 2005 yılından itibaren hizmet veren, her geçen gün yenilenen teknoloji ve günümüz trendlerine ayak uydurarak büyüyen ve gelişen GMZ Duvar Kağıtları, sektörünün lider konumunda olan ve zaman içinde en çok tercih edilen firma konumuna gelmiştir.
 
GMZ Duvar Kağıtları; bünyesinde 2010 yılından itibaren Shinhan Wallcoverings (Güney Kore) Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü yapmaktadır. Son yıllarda artan müşteri taleplerine karşılık 2014 senesi içerisinde Amadora Parati (italya) ve Regenbogen W.P. (Almanya) nin Türkiye 'deki tek yetkili distribütörlüğünüde katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.
 
Etik ilkelerinden, hedef ve değerlerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam eden firmamız, geniş satış ve dağıtım ağı ile hizmet vermeyi sürdürmektedir. Uzman kadrosu ile ihtiyaçları doğru analiz etme ve bünyesinde yer alan geniş ürün stoğu ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermesi memnuniyeti arttırmış ve kendi sektörünün zirvesine emin adımlarla ilerlemesine neden olmuştur.
 
GMZ Duvar Kağıtları, bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de ilkelerinden ödün vermeden, değerlerine her geçen gün yenilerini katarak yoluna devam edecektir.