Ayırma, filtreleme, koruma ve zemin stabilizasyon ve zemin güçlendirme alanında yüksek fonsiyonel performans sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış örgülü-örgüsüz geotekstil, geogrid ve geokompozit ürünlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Ayrıca bu ürün portföyü, drenaj ve erozyon koruma matları, asfalt güçlendirme geokompozitleri ve su yapıları için özel tasarlanmış geotube ürünleri ile desteklenmektedir.

Uygulama Alanları

Yol inşaatı ve onarımı, demiryolu, havaalanı, tüneller, hidrolik yapılar, lojistik depolama sahaları, istinat duvarları, erozyon önleme, katı atık ve maden sahaları için drenaj çözümleri, deniz yapılarında sahil koruma ve su altı dalgakıran amacıyla özelleştirilmiş ürün ve sistem çözümleri sunulmaktadır.

Teknik Özellikler

Tek ve çiftli yönlü geogrid ürünleri için polyester, polypropilen ve PVA’ den imal PVC kaplamalı/kaplamasız olarak farklı alternatifler sunulmaktadır. Bu geogrid alternatiflerinin geotekstiller ile birleştirilerek oluşturulmuş geokompozit alternatifleri ve asfalt altı güçlendirme amacı ile cam elyafından imal edilen geogrid ve geokompozit ürünleri de bulunmaktadır. Projelere özel ürün üretilebilir.

Kalite Garanti Belgeleri

EN ISO 9001, CE

Marka

TenCate, Texinov

Firma Ürün İlişkileri

İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama

Etiketler
Geotekstil Zemin güçlendirme Geogrid Zemin stabilizasyonu Geokompozit

Satış Noktaları