Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak galvanizli hafif çelik yapılar üreten Steelife, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel ve mimari taleplerine ve doğa koşullarına uygun lüks ve kalıcı yapılar inşa etmektedir. Steelife, toplu konutlar, bireysel konutlar, profesyonel kullanıma uygun binalar, okul, hastane gibi sosyal tesis binaları, modüler yaşam üniteleri ve ekolojik yapıları çok hızlı, estetik, konforlu, depreme dayanıklı, ekonomik ve çevreci olarak sunmaktadır. Çelik yapıları her anı kontrol edilebilen yüksek standartlardaki üretim ve uygulama süreçleri ile hayata geçiren Steelife, sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.

Uygulama Alanları

Toplu konutlar, bireysel konutlar, satış ofisleri, sosyal tesisler (hastane, okul, emniyet binası, cami), prestij binaları, oteller, idari binalar

Teknik Özellikler

İmalat tam otomatik rollforming makinaları ile yapılmaktadır. Yapıyı oluşturan profillerin, continue profil hattı ile gerekli olan tüm formları oluşturulup gerekli olan tesisat ve bağlantı boşluklarını tamamen bilgisayar kontrollü olarak açılır. İmalat ve montaj aşamasında kesinlikle kaynak kullanılmaz. Birleşimler özel norma sahip cıvata ve/veya vidalar ile yapılır. Yapının bulunduğu bölgeye göre gerekli sismik ve statik hesaplar, proje ve standartlarda belirlenen yük değerlerine göre, Sap2000, CFS, STA4CAD, BRICSCAD, HAYESCAD programları ile yapılır.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000

Marka

Steelife Galvanizli Hafif Çelik Yapı Sistemi

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Çelik yapı sistemi Hafif çelik konstrüksiyon Hafif çelik yapı sistemi Çelik ev Hafif çelik yapı profili

Satış Noktaları