FRAMECAD 550, soğuk formasyonlu çelik yapı projelerinin etkinliğini maksimuma çıkarmak için geliştirilen, sıcağa batırılmış, galvanize yapısal kademeli çeliktir. FRAMECAD® 550, mühendislik yapılarınızın her birinde toplam çelik gerekliliklerini minimuma indirmek amacıyla en yüksek verim kuvveti sunar. Tasarım etkinliğini arttırmak ve daha düşük maliyetler için minimum 550MPa’lık bir verim ile çalışır. Daha da önemlisi, malzemelerin uluslararası standartlara uygunluğunu teyit etmek amacıyla sertifikaya da sahiptir.

Uygulama Alanları

FRAMECAD 550, tüm yapısal çelik çerçeve uygulamaları için ideal çelik spesifikasyonudur ve taşınabilirler & modüler projeler, yüksek hacimli sosyal evler, özel yapım mimari tasarımları ya da hafif ticari uygulamalarda fayda sunmak için ideal çelik spesifikasyonudur.

Teknik Özellikler

Verim Gücü: 550 MPa (min.) Kopma mukavemeti: 570 MPa (min.) Uzama - % Düşük- 50mm: 3% Dövülmeye gelirlik oranı (Kopma: Verim): 1.04 1800 Çapraz Eğilme: 3t Kalınlık Toleransı: +/- 0.06mm Kaplama Kitlesi: 275 g/m2 (G90) Kaplama Tipi: Sıcak batırılmış galvanize

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 3575:2005 Continuous hot-dip zinc-coated carbon steel sheet of commercial and drawing qualities. ISO 4998:2005 Continuous hot-dip zinc-coated carbon steel sheet of structural quality ISO 1460 Metallic coatings - Hot dip galvanised coatings on ferrous materials – Gravimetric determination of the mass per unit area.

Marka

FRAMECAD

Firma Ürün İlişkileri

Genel Dağıtıcı, İhracatçı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Bakım Servis

Etiketler
Hafif çelik konstrüksiyon Galvanize çelik ürün Çelik konstrüksiyon yapı sistemi

Satış Noktaları