Fincanlı tip iskele sistemi hem yüksek hem de cephe iskelesi olarak kullanılabilir. Kurulum ve sökümü oldukça kolaydır. Sadece çekiç kullanılarak seri bir şekilde montaj ve demontajı yapılır. Parçaları üzerinde olduğu için kaybolma riski yoktur. Emniyetli ve hızlı bir birleşim sağlar. Alt ve üst ayar krikoları vasıtasıyla yükseklik ayarı kolaylıkla yapılır.

Uygulama Alanları

Ağır döşemelerde ve yüksek yapılarda kullanılan, mukavemetli ve emniyet değerleri yüksek bir yük iskelesi sistemidir. Özellikle kalıp altı taşıyıcı iskele olarak kullanılır.

Teknik Özellikler

Sistem alt ve üst fincanlı dikmelerden ve dikmelerin burkulmasını önleyen dövme başlıklı yatay elemanların birbiri ile bağlantısından oluşur. Fincanlar 5 mm sacdan imal edilmektedir ve dikmelere kaynakla bağlanmıştır. Bu fincanlar üzerine sfero döküm olarak imal edilen ve yatay elemanların kilitlenmesini sağlayan hareketli kapaklar bulunmaktadır. Bu şekilde rijit bir sistem oluşturulduğundan, burkulma emniyetli, yük taşıma kapasitesi yüksek ve emniyetli iskele kurulumu sağlanmaktadır. Fincan aralığına bağlı olarak eksenel olarak 5-6 ton aralığında yük taşıma kapasiteleri vardır.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, TSE, TSEK

Marka

Portisan

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Proje

Etiketler
Fincan iskele İskele sistemi

Satış Noktaları