Dipaz SK Serisi Evaporatif Soğutucular; geniş mekanların soğutulmasında en ekonomik cihazlardır. Kendi içinde bulunan su haznesi ve pompası yardımı ile ıslatılan petek gözeneklerinden geçirilen hava soğur ve soğuyan hava yine cihazın içindeki fanı sayesinde bir kanal bağlantısıyla ihtiyaç duyulan iç mekana gönderilir. %100 taze ve filtrelenmiş hava sağlar. Kompresör ve soğutucu gaz içermez. % 80 enerji tasarruflu ve çevre dostudur.

Uygulama Alanları

Fabrikalar, atölyeler, geniş hacimli alanlar, tekstilde dokuma-iplik, örme ve boyahanelerde, tekstil atölyeleri, kurutma tesisleri ve fırınlar, fuar alanları, düğün ve toplantı salonları, restaurantlar, cafe ve barlar, hangarlar, depolar, çiftlik-barınak türü yerler, seralar, çadırlar, spor salonları vb.

Teknik Özellikler

2.000 ÷ 40.000 m³/h kapasite aralığında geniş ürün yelpazesi İsteğe göre radyal ve aksiyal fan seçeneği Alüminyum ve paslanmaz çelik gövdeli sürümler 4.200 ve 18.000 m³/h kapasitelerde plastik gövdeli mobil cihazlar Dokunmatik LCD ekranlı dijital kontrol paneli ile 15 kedemede inverterli debi kontrolü, kablosuz uzaktan kumanda

Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001:2008

Marka

Dipaz SK

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Havalandırma sistemi İklimlendirme sistemi Evaporatif soğutma Tekstil hava kanalı Klima santrali

Satış Noktaları