Yukarı Git

Sahne Duvar Kutuları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Sahne Altyapı Sistemleri ve Ekipmanı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sahne Altyapı Sistemleri ve Ekipmanı teklifinizi hemen alın!
Eramita Mimarlık
Sanayi Mah. Libadiye Sok. No:3 Kat:3, 4.Levent, 34416, Kağıthane, İstanbul, Türkiye
0212-7097090
0212-2841569
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Eramita duvar kutuları; ses, ışık, görüntü, elektrik gibi zayıf ve güçlü akımların dağıtımlarının yapıldığı ve bu akımların bağlantı noktalarını içeren kutulardır. Özellikle tiyatro, opera, kongre vb. etkinliklerin yapıldığı mekânlarda ve endüstriyel alanlarda kullanılan bu kutular, ihtiyaca göre her U boyutunda üretilebilir. Kapaklı olmaları sayesinde kablolar gizlenebilir ve daha düzenli bir görünüm elde edilir. Tercihe göre içlerine yerleştirilebilen LED aydınlatmalar sayesinde karanlık ve loş ortamlarda da kullanılmaya elverişlidir. Gerektiğinde kolayca takılıp sökülebilir.
Uygulama Alanları
Tiyatro, sinema, oditoryum, konferans salonları, kültür merkezleri, konser salonları, opera ve balo salonları, performans merkezleri gibi çok amaçlı etkinlik mekanları, stüdyolar, eğitim merkezleri, fuarlar, sergi salonları, dini mekanlar, feribot ve yolcu gemileri
Teknik Özellikler
Tüm kutuların enleri 19” (48.26 cm) olup, 1 U kutu yüksekliği 4.445 cm ölçüsündedir.