Ağır ve orta hizmet tipi, esnek, kendiliğinden yüzey düzleyen, eksiz, zemin kaplama malzemesidir. Solvent içermeyen epoksi reçine, pigment ve katı dolgudan oluşan bir sistemdir. Aşınmaya, kimyasal etkilere ve penetrasyona dirençli, eksiz yapıda uzun ömürlü ve sağlam bir kaplama sistemidir. İnorganik asit ve alkalilere, yağ, yakıt ve antifirizlere ve birçok kimyasala karşı dayanıklıdır.

Uygulama Alanları

Kimyasal proses alanları, gıda hazırlama yerlerindeki ıslak ve kuru alanlar, temiz odalar, meşrubat tesisleri, su dolum tesisleri, yemekhaneler, orta hizmet ağırlıklı iş yerleri, bakım onarım atölyeleri, matbaalar, sosyal mekanlar, ofis, bekleme salonu, muayenehane vb. yerlerde kullanılır. Bu mekanlardaki beton, mozaik, karo, çelik, diğer metal yüzeyler ve suya dayanıklı kontrplak yüzeyler için uygundur.

Teknik Özellikler

Epoksi esaslı kendiliğinden yüzey düzleyen (self-levelling) zemin kaplama malzemesidir. Solventsizdir, uzun ömürlü, sağlam ve çok dayanıklı bir kaplama malzemesidir. Yağ, yakıt, deterjanlar ve bir çok kimyasala karşı dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeyi korur, ömrünü uzatır. Eksiz yapısı ile hijyenik, temiz ve dayanıklı bir zemin oluşturur.

Marka

Stenkim

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Danışmanlık

Etiketler
Kendisi düzlenen beton Epoksi reçineli kaplama Derz dolgusu Bitirme İşleri

Satış Noktaları