Düşük emisyon özellikli online transparan kaplamalı camdır. Işık geçirgenliğini arttırıp elektrik iletkenliğini optimize ederken, termal ve ısıtılabilir cam performans özellikleri sunar.

Uygulama Alanları

NSG TEC™ 15 düşük emisyon ve net doğal renk görüntüsü ile pasif yoğunlaşma kontrolu ve ısı performansı gereken uygulamalarda idealdir. NSG TEC™ 7, NSG TEC™ ler arasındaki en düşük direnç değeri gösteren seçenektir. Nispeten az puslu camla kombine edildiği zaman birçok uygulamada kullanılabilir. NSG TEC™ 35, NSG TEC™ 50, NSG TEC™ 70 ve NSGTEC™ 250 ısıtılmış cam uygulamalarında kullanılır. Farklı güç kaynaklarıyla uyumlu bu ürünler, üstün elektro-optik ürünlerle termal kontrolü birleştirir. NSG TEC™ SB, offline kaplama camlara yüzey olarak kullanılır. Doğal offline kaplama performansını bırakarak, özellikle sıcak havalarda film içine sodyum gidişini önlemek için bir bariyer tabakası sağlar.

Teknik Özellikler

Isı kontrolü, elektrostatik dağılım ve elektro manyetik radyasyonun indirgenmiş geçişi için elektriksel olarak iletkendir. Doğal renktedir, yansıyan renkleri azaltır. Kısaltılmış teslim süreleri ve maliyetleri kontrol için uygundur. Zamanla rengi değişmez Çizilme ve aşınmaya dayanıklıdır. Isıya yüksek dirençlidir. Pirolitik yüzey işlenebilir, kesilebilir, izole edilebilir, lamine edilebilir, ısı ile güçlendirilebilir, temberlenebilir ve bükülebilir.

Marka

NSG TEC™

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci

Hizmetler

Danışmanlık

Etiketler
Cam Fotovoltaik panel Güneş enerjisi

Satış Noktaları