Yukarı Git

Yüksek Güvenlikli Dairesel Kapı (Mantrap Kapı)

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Giriş Kontrol Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giriş Kontrol Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Monador Otomatik Kapı Sistemleri
Mecidiyeköy Mah. Güvenevler Sok. No:12/A, 34387, Mecidiyeköy, İstanbul, Türkiye
0212-2169818
0212-2139479
Kısa Tanım
Boon Edam Circlelock yüksek güvenlik kavramını bir adım daha ileri götüren bir güvenlik girişidir. Circlelock tüm güvenlik gereksinimlerini karşılayacak şekilde diğer güvenlik sistemleri ile mükemmel uyumlu çalışır. İstenmeyen misafirlerin girişine kesinlikle izin vermez. Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Türki Cumhuriyetler
Uygulama Alanları
Banka, bilgi işlem odaları, bilgi depolama odaları ve benzeri, izinsiz girişlerin kesin olarak yasaklanmak istendiği her türlü bina ve özel alan girişine uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Circlelock RAL renklerinde elektrostatik toz boyalı veya eloksallı olarak üretilebildiği gibi bronz, pirinç ve ya paslanmaz çelik kaplama olması da mümkündür.
1000 mm iç çapı olan standart modeline alternatif olarak, 1500 mm çaplı büyük Circlelock tekerlekli sandalye ile rahat bir geçişe uygundur. Bunun dışında acil durumlarda da geniş bir panik çıkışı sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO 9001, TÜV, EN16005