Yukarı Git

Kale Elektromekanik Kilit Mifare Sistem

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Giriş Kontrol Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giriş Kontrol Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş.
Atatürk Cad. Başaklı Sok. No:39, 34165, Güngören, İstanbul, Türkiye
0850-2528000
0212-7057977
Facebook
Twitter
Etiketler: kilit, dolap kilidi
Kısa Tanım
Günümüzün en gelişmiş ve yüksek güvenlikli Mifare kart teknolojisi ile üretilmiştir. Tüm haberleşmeler radyo sinyalleri ile kablosuz yapılıyor. Bilgisayar programında kodlanan kartlar içerdiği bilgilerle kapıların açılmasını ya da açılmamasını sağlıyor. Kilitlerin içindeki işlemcili elektronik boardlar yine bu kartlar ile radyo frekansı sayesinde haberleşerek kilit sürücüsünü çalıştırıyor. Bu sistem ile binlerce odaya kadar bir kilit yönetim sistemi kurulabiliyor.
Giriş çıkış kayıt bilgilerinin kontrol altında tutulmasını sağlıyor. Kilitten en son 1000 giriş kaydı alınabiliyor. Enerji tasarrufunu sağlayan Mifare kartlar aynı zamanda işletmelerde bulunan post sistemleri ile birlikte entegre olarak çalışabiliyor.
Özellikle iletişim ve izleme sistemlerindeki yetersizlikler nedeniyle güvenlikte yaşanan sorunlara çözüm getirmeyi hedefleyen Kilit Sistemleri asansör kontrol sistemi ile de çalışmaktadır.
Uygulama Alanları
Oteller, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kuruluşlar, Özel ve Devlet Kuruluşları, Askeri Tesisler v.b.
Teknik Özellikler
Radyo sinyalleri ile bilgi aktarımı, tarih ve saat sınırlaması yapılabilir, sesli alarm, uyarıdan sonra 50 kez açılış, 3 seviyeli güvenlik kodu, 5 saniye kilit açık kalma zamanı.