Yukarı Git

Profesyonel Ses Sistemleri, Genel Alan Müzik Yayın Sistemleri ve Acil Anons Sistemleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Ses Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ses Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Asimetrik Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş.
Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No:6 G-Mall Maçka, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2128075
0212-2128035
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Asimetrik, profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri çözümlerini dünyanın önde gelen markaları ile yürüttüğü işbirliği, yenilikçi yaklaşımı ve benzersiz hizmet anlayışı sayesinde kalitesi ile bilinen ve tercih edilen distribütor, entegratör ve tasarım danışmanı olarak sunar. Toplantı odalarından,üniversite amfilerine ve büyük performans alanlarından restoranlara, gece klüplerine kadar tüm yapılar için Asimetrik uzman ekibi, mimari akustik tasarım çözümlerini istenilen işitsel konfor ve ses kalitesinde gerek projelendirmesini gerekse montajını gerçekleştirir.
Uygulama Alanları
Eğlence-spor tesisleri, resmi kurumlar, özel kurum ve kuruluşlar, turizm işletmeleri, ibadet alanları, havaalanları, tren istasyonları, metro, stadyumlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, müzeler
Teknik Özellikler
Her alanın farklı gereksinimleri sebebiyle farklı ürün kullanımı olduğundan, Asimetrik firması ile iletişime geçilmelidir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, TS 13243, TS 109556, TS 13166 , TS 12890