Yukarı Git

Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri Otomasyonu

Firma ve Ürün İlişkisi:
Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Ses, Görüntü ve Işık Otomasyon Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ses, Görüntü ve Işık Otomasyon Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Asimetrik Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş.
Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No:6 G-Mall Maçka, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2128075
0212-2128035
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Asimetrik, profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri için dünyanın önde gelen markaları ile yürüttüğü işbirliği ile bütün elektronik sistemlerin tek bir merkezden yönetildiği ve özelleştirilmiş otomasyon çözümleri sunar. Kongre ve kültür merkezleri, tiyatrolar, konferans salonları, çok amaçlı salonlar, balo ve toplantı salonları, hastaneler, üniversiteler, okullar ve oteller gibi yüksek performans gerektiren yapılar için otomasyon sistemi dizaynı ve uygulaması Asimetrik uzman ekibi tarafından sunulur.
Uygulama Alanları
Eğlence-spor tesisleri, resmi kurumlar, özel kurum ve kuruluşlar, turizm işletmeleri, ibadet alanları, havaalanları, tren istasyonları, metro, stadyumlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, müzeler
Teknik Özellikler
Her alanın farklı gereksinimleri sebebiyle farklı ürün kullanımı olduğundan, Asimetrik firması ile iletişime geçilmelidir.