Yukarı Git

Otopark Sistemi/Parkcenter

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj
Otopark Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Otopark Sistemleri teklifinizi hemen alın!
SANPARK - ŞANMAK Makina A.Ş.
Çalı Sanayi Bölgesi 6.Sok. No:8, 16235, Nilüfer, Bursa, Türkiye
0224-4822390
0224-4822392
Facebook
Twitter
Youtube
Kısa Tanım
Kısıtlı alanlardaki park sorununa ilerici bir çözümdür. Her türlü açık alan ve mevcut binaların içine uygulanabilmesi nedeni ile tamamen kişisel ve ihtiyaca yönelik özel çözümler sunmaktadır. Atıl ve dar alanlarda parklanma için en verimli çözümdür.
Uygulama Alanları
Şehir merkezindeki dar ve kısıtlı alanlar, metro, metrobüs, otobüs, feribot durakları, havaalanları, terminaller, alışveriş merkezleri, ticari otoparklar,
büyük yerleşim merkezleri, rezidanslar
Teknik Özellikler
Tamamen otomatik bir sistem ile araçları bir palet üzerinde dikey ve yatay olarak taşır ve yatay raflara yerleştirir. 2 dakikadan kısa süre içerisinde aracı teslim eden, rakipleri arasında mevcut en hızlı sistemdir. Her tür açık alanda gerçekleştirilen dış kaplama ile veya mevcut binalar içinde uygulanabilmesi sayesinde konvensiyonel kapalı garajların sunduğu koruma unsurlarını (çevresel, güvenlik, iklimsel ) sağlar. Çoklu sensörler ve multi güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.
Kalite Garanti Belgeleri
EN ISO 9001: 2008, TSE, EN 2006/42 AT, CE, EN 14010