Yukarı Git

Akıllı Ev Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Yabancı Ortaklığı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Uygulama
Akıllı Ev - Bina Otomasyon Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akıllı Ev - Bina Otomasyon Sistemleri teklifinizi hemen alın!
ZİPATO Türkiye - Solfin A.Ş.
Denizhan Sok. Lalehan No:7 Kat:1 Mecidiyeköy, 34394, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2883521
0212-2883523
Facebook
Kısa Tanım
Zipato akıllı ev sistemleri evde veya işyerinde güvenliği sağlamanın, konforu yaşamanın ve enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. Aklınıza gelebilecek tüm cihazlar tek bir platform üzerinden birbirleriyle etkileşimli olarak çalışarak, insan hayatına değer katıp evdeki yaşam kalitesini yükseltir. Yeni nesil Zipato akıllı ev sistemleri, evin güvenlik ve emniyetini sürekli takip ve uyarı sistemleri ile güvenceye alır, yangın, su baskını, gaz kaçağı, hırsızlık ve çocuk/yaşlı bakımı gibi birçok konuda akıllı çözümler sunar. Ayrıca, evdeki tüm aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerini uzaktan yönetimi sağlayıp perde, panjur, TV vb. multimedya araçları gibi elektrikle çalışan tüm cihazların kontrolünü sunar. İstenilen rapor ve uyarıları göndererek gereksiz enerji harcamanızın önüne geçer ve enerji tasarrufu sağlar. Tüm bu yüksek güvenlik ve konfor hizmetlerinin kontrolü, internet erişiminin olduğu her yerden cep telefonu, tablet veya bilgisayarlar aracılığıyla sağlanır
Uygulama Alanları
Konut, villa, ofis, iş merkezleri, rezidans, otel, yurt, konukevleri, hastane, okul, üniversite vb.
Teknik Özellikler
Zipato Akıllı Ev Sistemi uluslararası Z-wave kablosuz akıllı ev protokolünü kullanır. Bunun yanısıra ev otomasyonu alanında kullanılan kablolu ve kablosuz uluslararası tüm protokol ve sistemler Zipato ile desteklenmektedir (Z-wave, Zigbee, KNX, x10, Enocean, Onvif, UPnP, DLNA, vb.).
Kalite Garanti Belgeleri
CE, FCC, ITU-T G.9959