Yukarı Git

Testo Veri Kayıt Cihazı

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Akıllı Ev - Bina Otomasyon Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akıllı Ev - Bina Otomasyon Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Testo Elektronik ve Test Ölçüm Cihazları Dış Ticaret Ltd. Şti.
Fulya Mah. Vefa Deresi Sok. Gayrettepe İş Merkezi C Blok No:5/1 D:2-3-4-5, 34394, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2170155
0212-2170221
Etiketler: veri kayıt cihazı
Kısa Tanım
Binalarda yalıtım gereksinimleri ve ilgili işlemlerin etkisinin belirlenebilmesi için, iç ve dış ortam sıcaklık değerlerinin sürekli olarak kayıt altına alınması ve izlenmesi gereklidir. Testo datalogger (veri kayıt cihazı) ürün grubu her türlü ihtiyaca cevap verebilecek hassas sıcaklık sensörleri ile uzun süreli ve stabil sıcaklık kaydını garanti eder.
Uygulama Alanları
Resim, gravür gibi değerli envanterlerin saklandığı müzelerde ve depolarda, yoğun çalışılan veya insan trafiğinin yaşandığı ofisler, bankalar vb. kurumlarda
Teknik Özellikler
Dahili sensörlü kompakt modellerden, 4 adede kadar harici sensör bağlanabilme opsiyonu sunan sıcaklık kaydedici datalogger modelleri ile Testo bina iklimlendirme parametrelerinden sıcaklığın sürekli kayıt altına alınmasını sağlar. Testo Datalogger aileleri sıcaklığa ek olarak nem parametresini de %2 doğruluk seviyesinde ölçüp kaydedebilen, stabil testo sensörleri ile donatılmış üyeleri ile sıcaklık ve nem kaydı için ideal çözüm sunarlar.