Yukarı Git

Akıllı Ev/Ofis Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Akıllı Ev - Bina Otomasyon Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akıllı Ev - Bina Otomasyon Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Fibaro Akıllı Ev Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Giyimkent 5.Sokak No:54, 34235, Esenler, İstanbul, Türkiye
0850-3000111
0212-4382945
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Instagram
Kısa Tanım
Fibaro kablosuz akıllı ev sistemleri, içinde yaşam devam eden evlere (ve diğer mekanlara) hiçbir zarar vermeden saatler mertebesinde sürede kolayca kurulabilir. İsteğe bağlı olarak, bir evdeki ısıtma, soğutma, aydınlatma, perde, panjur, tente, garaj kapısı, elektrikli cihazlar, görüntülü diyafon, TV, müzik sistemi, multimedya cihazlar gibi bütün sistemler Fibaro sistemine dahil edilerek akıllı telefon ve tabletler ile dünyanın her yerinden kontrol edilebilir hale gelmektedir. Sistem sadece konfora yönelik olmayıp tasarruf, emniyet ve güvenlik unsurları ile kullanıcıya hem yatırım geri dönüşü hem de huzur sağlamaktadır. Kullanıcının belirleyeceği senaryolar ile Fibaro sistemi hayatı kolaylaştırır. Örneğin, kullanıcısının cep telefonundaki konumundan eve yaklaştığını bilen sistem, hava sıcaksa klimayı açarak kullanıcısının serin bir eve girmesini otomatik olarak sağlamaktadır.
Uygulama Alanları
Konut (küçük dairelerden çok katlı villalara kadar), ofis (tek katlı veya çok katlı), mağaza, otel
Teknik Özellikler
Kablosuz (Z-Wave protokolü) sistem; aydınlatma, elektrikli alet, perde/panjur ve ısıtma/soğutma kontrolü, yangın, su basması, kapı/pencere, hareket, sıcaklık ve aydınlık sensörleri, IP kameralar, senaryo yazma, evin içinden/uzaktan kontrol ve izleme
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, CE, ITU-T G.9959