Yukarı Git

Mimari Aydınlatma Çözümleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Mimari Aydınlatma fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari Aydınlatma teklifinizi hemen alın!
Asimetrik Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş.
Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No:6 G-Mall Maçka, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2128075
0212-2128035
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Asimetrik, profesyonel ışık ve mimari aydınlatma sistemlerinde mimar ve yatırımcıların ihtiyaçlarını anlayarak mimari ile bütünleşmiş çözümler sunar. Yenilikçi dış cephe aydınlatmaları için ihtiyaç duyuları tasarım ve son teknoloji ürün çeşitleri sağlar. Mimari dış cephe aydınlatmaları, tema parkları, sergi, video sanatı, kulüpler, alışveriş merkezlerine kadar geniş bir yelpazede, herhangi bir sabit instalasyon için uygun LED ürünler mevcuttur. Distribütörü olduğu markaların ürünleri sahip oldukları zengin renklerin yardımıyla mekanların geceleri benzersiz bir aydınlatmaya sahip olmalarını sağlar.
Uygulama Alanları
Eğlence-spor tesisleri, resmi kurumlar, özel kurum ve kuruluşlar, turizm işletmeleri, ibadet alanları, havaalanları, tren istasyonları, metro, stadyumlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, müzeler
Teknik Özellikler
Her alanın farklı gereksinimleri sebebiyle farklı ürün kullanımı olduğundan, Asimetrik firması ile iletişime geçilmelidir.