Yüksek Güvenlikli Dairesel Kapı (Mantrap Kapı)

Boon Edam Circlelock yüksek güvenlik kavramını bir adım daha ileri götüren bir güvenlik girişidir. Circlelock tüm güvenlik gereksinimlerini karşılayacak şekilde diğer güvenlik sistemleri ile mükemmel uyumlu çalışır. İstenmeyen misafirlerin girişine kesinlikle izin vermez. Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Türki Cumhuriyetler


Giriş Kontrol Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giriş Kontrol Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Giriş kontrol ve güvenlik sistemi Güvenlik kapısı Güvenlik bariyeri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Banka, bilgi işlem odaları, bilgi depolama odaları ve benzeri, izinsiz girişlerin kesin olarak yasaklanmak istendiği her türlü bina ve özel alan girişine uygulanabilir.

2Teknik Özellikler

Circlelock RAL renklerinde elektrostatik toz boyalı veya eloksallı olarak üretilebildiği gibi bronz, pirinç ve ya paslanmaz çelik kaplama olması da mümkündür.
1000 mm iç çapı olan standart modeline alternatif olarak, 1500 mm çaplı büyük Circlelock tekerlekli sandalye ile rahat bir geçişe uygundur. Bunun dışında acil durumlarda da geniş bir panik çıkışı sağlar.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001, TÜV, EN16005