Testo Veri Kayıt Cihazı

Binalarda yalıtım gereksinimleri ve ilgili işlemlerin etkisinin belirlenebilmesi için, iç ve dış ortam sıcaklık değerlerinin sürekli olarak kayıt altına alınması ve izlenmesi gereklidir. Testo datalogger (veri kayıt cihazı) ürün grubu her türlü ihtiyaca cevap verebilecek hassas sıcaklık sensörleri ile uzun süreli ve stabil sıcaklık kaydını garanti eder.


Akıllı Ev Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akıllı Ev Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Veri kayıt cihazı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Resim, gravür gibi değerli envanterlerin saklandığı müzelerde ve depolarda, yoğun çalışılan veya insan trafiğinin yaşandığı ofisler, bankalar vb. kurumlarda

2Teknik Özellikler

Dahili sensörlü kompakt modellerden, 4 adede kadar harici sensör bağlanabilme opsiyonu sunan sıcaklık kaydedici datalogger modelleri ile Testo bina iklimlendirme parametrelerinden sıcaklığın sürekli kayıt altına alınmasını sağlar. Testo Datalogger aileleri sıcaklığa ek olarak nem parametresini de %2 doğruluk seviyesinde ölçüp kaydedebilen, stabil testo sensörleri ile donatılmış üyeleri ile sıcaklık ve nem kaydı için ideal çözüm sunarlar.