Nora Vizon ebatlı kayrak taşı; doğal yüzey dokusu, el kesimi doğal kenarları ve toprak rengi tonları ile dikkat çekmektedir. Doğada yer alan tüm toprak rengi tonlarını içerisinde bulunduran Nora Vizon ebatlı kayrak, doğal görünümü sayesinde hem farklı malzemelerle, hem de geleneksel ve modern tasarımlarla uyum göstererek tasarımcının taleplerini karşılarken yapılara da şıklık kazandırmaktadır. 22 mm kalınlığında kalibre edilmiş olan Nora Vizon Kayrak 60x90 cm, 60x60 cm ve 30x60 cm olmak üzere üç ayrı ölçüyü birarada bulunduran set halinde kasalı olarak projelerde yer almaktadır. Ürünün ebatlı olması dolayısıyla uygulanması hızlı, kalibre edilmiş olması dolayısıyla ister beton zeminlerde döşeme ister çim alanlarda adım taşı olarak kullanımı mümkündür. Fire oranı diğer serbest kayrak taşlarına göre yok denecek kadar az olan Nora Vizon ebatlı kayrak fayda/maliyet dengesi yüksek bir üründür.

Uygulama Alanları

İç-dış mekân yer döşemeleri olarak oteller, özel konutlar, alışveriş merkezleri, kent meydanları, yaya bölgelerinde tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler

22 mm kalınlığında kalibre edilmiş olan Nora Vizon kayrak 60x90 cm, 60x60 cm ve 30x60 cm olmak üzere üç ayrı ölçüyü birarada bulunduran set halinde kasalı olarak projelerde yer almaktadır.

Marka

OLBIA STONE

Firma Ürün İlişkileri

Bayi, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje

Etiketler
Doğal taş yer kaplaması Peyzaj düzenlemesi Kaldırım kaplaması Havuz kenarı kaplaması Kaldırım taşı Bitirme İşleri

Satış Noktaları