Pilkington Optiwhite™ düşük demirli, ekstra şeffaf ve ışık geçirgenliği çok yüksek bir camdır. Renksizdir, ve diğer camlardaki yeşilimsi cam rengi Optiwhite’da yoktur. Cam kenarlarının gözüktüğü uygulamalarda veya natural bir renk istendiğinde kullanımı idealdir. Işık geçirgenliği diğer camlara göre daha yüksek olduğundan transparanlık ve renk saflığı istenen uygulamalar için harikadır. 3.2 mm’ den 15 mm’ ye kalınlıklar mevcuttur. Diğer ürünlerle karşılaştırıldığı zaman OptiWhite™ ‘ın ısı yalıtımı ve kendi kendini temizleme gibi ek avantajları vardır.

Uygulama Alanları

Yüksek ışık geçirgenliği ve renksiz görüntüsüyle transparanlık ve renk saflığı istenen uygulamalar için idealdir. Sertleştirilebilir ya da lamine edilebilir. Birçok kalınlıkta ve boyda bulunur, farklı amaçlarda ekstra özellikler için diğer ürünlerle kombine edilebilir. İç ve dış uygulamalar, mobilyalar ve tasarım için kullanılan bütün cam uygulamaları için idealdir.

Teknik Özellikler

Daha doğal ve aydınlık bir görünüm sağlar. Lamine camın estetiğini arttırır. Cam merdivenler, cam kapılar ve cam bölmeler için idealdir. Güneş kontrolü sağlamak için Pilkington Solar-E™ ve Pilkington Eclipse Advantage™ gibi diğer Pilkington Low-E ürünleri ile kombine edilerek kullanılabilir. Mağaza cephelerinde kullanıldığında daha kalın ve lamine bir kombinasyon olsa bile gerçek renklerin görünmesini sağlar ve maksimum ışık geçirgenliği yaratır. Ev pencerelerinde ise, özellikle serin ve güneşli günlerde Pilkington Optiwhite™ Pasif güneş kazancını maksimum düzeye çıkartarak ısıtıcı kullanım ihtiyacını azaltır. Yüksek ışık geçirgenliği sağlar. Güneşli ve serin günlerde pasif güneş kazancını maksimum düzeye çıkartır. Cam kenarlarındaki yeşilimsi renkler yoktur. Yüksek ışık geçigenliği sağlar Yükek kalite ve performans Temperlenebilir ve lamine edilebilir.

Marka

Pilkington Optiwhite™

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci

Hizmetler

Danışmanlık

Etiketler
Cam Lamine cam Dekoratif cam Düz cam Cam merdiven

Satış Noktaları