Yukarı Git

Süzgeç/Line 9 Süzgeç Seti

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Süzgeç fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Süzgeç teklifinizi hemen alın!
Sukar
İnönü Mah. İnönü Cad. Boran Sok. No:2/A Sarıgazi, 34785, Sancaktepe, İstanbul, Türkiye
0216-3178686
0216-3176032
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Sürme yalıtım uygulaması yapılan her alanda ve duvar dibi veya merkezi kullanım uygulaması tasarlanan her mekanda uygulanabilen süzgeç seti
Uygulama Alanları
Duvar dibi uygulaması düşünülen düzayak duşlar, banyo duşları, sauna ve SPA’lar, hastane ve otel duşları, fitness center soyunma odaları ve duşları, ortak kullanıma açık banyo ve hamamlar, çöp tutucu süzgeci ile yoğun kullanılan hacimler için kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Paslanmaz çelik kasası ile şık görünümlüdür. Kasanın ince olması sayesinde sadece duşlarda değil, duvar dibine yakın uygulama yapılması gereken her alanda kullanılabilir. Yalıtım köprüsü ile bütünleşmiş file eteği ve tekstil tabakası sayesinde tüm sürme su yalıtım malzemeleri ile %100 uyumludur. Alt gövdesi lamine contalı ve sulu koku önleyici özelliktedir. Tekstil tabaka sayesinde yalıtımın aderansını arttırır. Susuz koku önleyici sistemlidir, ikiz gider özelliğine sahiptir. Alttan çıkışlı modeli de mevcuttur. 20 cm’den 250 cm’e kadar isteğe bağlı tek parça özel üretim yapılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, CE, ISO 9001:2000, Faydalı Model Belgeleri