Yukarı Git

Dekoratif Camlı Süzgeç

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje
Süzgeç fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Süzgeç teklifinizi hemen alın!
Sukar
İnönü Mah. İnönü Cad. Boran Sok. No:2/A Sarıgazi, 34785, Sancaktepe, İstanbul, Türkiye
0216-3178686
0216-3176032
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Süzgeç üzerinde bulunan özel tasarlanmış camlar sayesinde ıslak hacim alanlarınıza değer katar. Paslanmaz kasa ve ızgarası sayesinde uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Kasanın ince olması sayesinde sadece duşlarda değil duvar dibine yakın uygulama yapılması gereken her alanda kullanılabilir. Sukar’ın geliştirdiği ve patentli ürünü olan susuz koku önleyici Kokumatik’e sahiptir. Bu sayede sistemde su yokken de kötü koku ve böceklerden evinizi korur. Duvar dibi veya merkezi kullanım uygulaması tasarlanan her mekanda uygulanabilir.
Uygulama Alanları
Duvar dibi uygulaması düşünülen düzayak duşlar, banyo duşları, sauna ve SPA, hastane ve otel duşları, fitness center soyunma odaları ve duşları, ortak kullanıma açık banyo ve hamamlar, çöp tutucu süzgeci ile yoğun kullanılan hacimler için kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
304 kalite paslanmaz çelik kasa ve ızgaralıdır. Izgara üzerinde 4 mm renkli cam mevcuttur. Sabit çıkış gövdesinde bulunan conta sayesinde sızdırmazlığı engeller.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, CE, ISO 9001:2000, Faydalı Model Belgeleri