Yukarı Git

Paslanmaz Çelik Izgaralı Yer Süzgeçleri/Easyflow

Marka
ACO
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Bakım Servis
Süzgeç fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Süzgeç teklifinizi hemen alın!
ACO Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
Büyükdere Cad. No:151 Yonca Apt. B-Blok D:20, 34394, Zincirlikuyu, İstanbul, Türkiye
0212-3475254
0212-3475257
Etiketler: yer süzgeci
Kısa Tanım
ACO polipropilen yer süzgeçleri modüler uygulama sistemiyle ürünlerin çeşitli kombinasyonlarda kullanımına olanak tanır. Çok yönlü işlevin yanı sıra nihai kullanıcı için hijyen ve temizlik konularında da etkileyici bir üründür. İçinde koku tutucu bir parça olup, çıkarılması son derece kolay, temizlenmesi çok basittir.
Uygulama Alanları
Islak zeminler için mükemmel çözüm olan ACO polipropilen yer süzgeçleri EN 1253' e göre polietilenden imal edilmiş olup villalarda, apartman dairelerinde, yurtlarda, otellerde güvenle kullanılabilir.
Teknik Özellikler
EN 1253 normu polietilen yer süzgeçleri ile ilgili gider değerlerini kesinleştirmiş olup, ACO ürünleri bu değerleri tamamen sağlamaktadır. DN 50, DN 70 ve DN 100 süzgeçleri 1,8 lt/sn' lik akış değerine ulaşmaktadır. Tüm ana parçaların üst kısımlarına conta monte edilmiştir. Uygulayıcı hatasız olarak rahatça montajı gerçekleştirebilir ve sızdırma sorunları kesinlikle yaşanmaz. ACO Passavant'ın kendini ispat etmiş AV - Selecta - PP gövde üst kısımları yüksekliği ayarlanabilir olup, elastik gider üstüne monte edilmiştir.
Kalite Garanti Belgeleri
EN normlarında ISO 9001 sertifikalı ACO fabrikalarımızda EN 10088-EN 1253
standartlarına uygun imal edilmiştir.