Yukarı Git

Yer Süzgeci ve Kanalları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Bakım Servis
Kanal Izgaraları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kanal Izgaraları teklifinizi hemen alın!
Gemak Gıda Endüstri Makinaları ve Tic. A.Ş.
ASO 2.OSB 2032.Cad. No: 1/B1 Temelli, 06900, Sincan, Ankara, Türkiye
0312-3947794
0312-3947795
Kısa Tanım
Gıda, kimya, ilaç, süt, et sanayi, endüstriyel tesis, konut ve atıksuyun toplanmasının gerektiği her mahalde kullanılabilen, hijyenik atıksu sistemleridir. Atıksu giderleri serisi, izolasyonlu atıksu giderleri serisi ve atıksu kanalları serisi olmak üzere başlıca 3 ana grup altında piyasaya sunulmaktadır.
Uygulama Alanları
Flowell atıksu sistemleri, sağlık yapıları, konut binaları, eğitim binaları, hizmet binaları, askeri tesisler, spor kompleksleri ve turizm tesisleri gibi birçok alana yönelik, evsel ve endüstriyel, her türlü atıksuyun toplanmasında kullanılan hijyenik gider ve kanal ekipmanlarından oluşmaktadır.
Teknik Özellikler
Flowell atıksu sistemleri, tamamen AISI 304/316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Azami temizlik için son derece basit bir tasarıma sahiptir ve çok kısa sürede temizlenip bakımı yapılabilir. Flowell atıksu giderleri serisi, seramik yer karoları ile uygunluk sağlamak amacı ile 10x10, 15x15, 20x20, 25x25, 30x30 cm boyutlarında modüler olarak üretilmektedir. İzolasyonlu atıksu giderleri serisi, endüstriyel tesislerdeki membran gibi izolasyon malzemesi kullanılan alanlarda sızdırmayı önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Flowell atıksu kanalları serisi ise mekanlara özel olarak projelendirilip, modüler olarak üretilmektedir. Forklift ve transpalet gibi ağır araçların kullanıldığı ortamlara uygun tasarıma sahip ürünler ile konutsal uygulamalara yönelik tasarımın ön planda tutulduğu bir çok alternatif bulunmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14000, EHEDG, 2 Yıl Garanti