Yukarı Git

Spor Sahaları Drenajı/ACO Spor

Marka
ACO
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık
Drenaj Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Drenaj Sistemleri teklifinizi hemen alın!
ACO Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
Büyükdere Cad. No:151 Yonca Apt. B-Blok D:20, 34394, Zincirlikuyu, İstanbul, Türkiye
0212-3475254
0212-3475257
Kısa Tanım
ACO Spor drenaj kanalları, Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği yönetmeliğine ve DIN 18035' e uygun olarak üretilmektedir. Polimer betondan yapılan ACO Spor drenaj sistemi, A-D tipi spor sahalarında koşu kulvarı ve pistlerinden suyun uzakta tutulmasını, oyun alanı ile koşu pistinin ayrılmaz bir bütün olmasını sağlamaktadır. Çeşitli sporların yükselti farkı olmaksızın aynı alanda yapılabilmesi açısından çokca tercih edilen bir üründür.
Uygulama Alanları
Spor tesisleri
Teknik Özellikler
Kanallar, pürüzsüz iç yüzeyleri ve kendi kendine temizleme özelliği sayesinde yüksek akış hızına ve debisine sahiptir. Kanalların alt tarafının sağlam durabilmesi için özellikle geniş tutulmuştur. Üst tarafları ise, 13 mm kalınlığına kadar koşu pistinin sentetik dokusu ile kaplanabilir. Hafifliği ve üzerindeki yönlendirici okları sayesinde kolay monte edilebilir. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.