Yukarı Git

Polimer Beton Yüzey Suyu Drenaj ve Kablo Kanalı

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Drenaj Kanalı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Drenaj Kanalı teklifinizi hemen alın!
Ladin Yapı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
Poyraz Sok. Söğütlüçeşme İş Mrk. No:2-5/6, 34722, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-3306087
0216-3463349
Kısa Tanım
Yağmur ve diğer yüzey sularının drenajlarında estetik ve ekonomik çözümler sağlayan, farklı trafik yüklerine dayanıklı, bina içi insan yükünden, havaalanı uçak yüküne kadar geniş bir yelpazede hizmet veren, polimer betondan gövdeli drenaj sistemidir. Benzeri bir uygulama kablo kanalları için kullanılmaktadır.
Uygulama Alanları
Yaya ve taşıt trafiğine açık tüm alanlarda kullanılır. Otoparklar, peyzaj alanları, endüstriyel zeminler, havaalanları, mimari yüzeyler, duş bölgeleri.
Teknik Özellikler
Konvansiyonel drenaj sistemlerinden çok daha ekonomik ve fonksiyonel, polimer beton drenaj kanalı ve farklı özelliklerde döküm veya pres metal üst ızgaralı komple çözüm sağlayan bir sistemdir. Yaya bölgeleri için fuga tipi veya topuk girmez özellikli paslanmaz çelik ızgaralar ile uçak yükü için süper ağır yük tipleri mevcuttur. Aleve dayanıklı, çalınmaya karşı kilit mekanizmalı, yüksek hidrolik kapasitelidir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, TS EN 1433, Yangın Dayanım Raporu, Kablo Kanalları için Elekrik Direnç Belgelidir.