Doorson

Firma Hakkında

96 yılında Y.Mimar Tuba Soner ve İnş. Mühendisi Berkay Soner tarafından Antalya'da kurulan Soner Mimarlık, uzun yıllardır otel residans ve konut projelerinde yenilikçi yaklaşımını ve titiz kalite anlayışını korumuş, ve Birçok prestijli projeye imzasını atmış bulunmaktadır.

 Grup Şirketleri Ceres Mimarlık, proje ve dizayn alanında, SNR Entegre, entegre ahşap ve mobilya üretim konusunda, Doorson ise yangına dayanıklı ve konvansiyonel kapı dizaynı ve üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. Mevcut Üretim tesisi Antalya Organize Sanayi bölgesinde 5000 m2'lık kapalı alan üzerinde konuşlu olup firmanın Antalya ve İstanbul'da Mimari ve Satış ofisleri bulunmaktadır. SNR entegre mobilya, birçok prestijli projenin genel mekan oda ve mutfak-banyo mobilyalarını, Doorson ise bu yapıların tüm ahşap kapılarını tasarlamakta ve üretmektedir. 

 Doorson, Yangın'a dayanıklı kapılar konusunda Ar-ge çalışmalarını 2012 yılından başlayarak titizlikle sürdürmüş, ve bu çalışmalarını bugün yangına dayanıklı ahşap kapılar konusunda en fazla dizayn sertifikasına sahip ve Türkiye'nin tek ve dünyanın sayılı EI 120 ( iki saat) yangına dayanıklı ahşap kapısını dizayn eden ve üreten firma olarak taçlandırmıştır. An itibariyle Doorson 30 dakikadan 120 dakikaya kadar ahşap, metal ve hibrid kasa kanat dizaynlı, çift kanatlı, camlı ve menfezli kapılar olmak üzere 10'un üzerinde test ver sertifikaya sahip bulunmaktadır. Yangına dayanıklı ahşap kapı ve bölmeler konusunda Türkiye'nin önde gelen üreticisi konumundadır.

 Kalitesinden asla ödün vermeyen Soner Mimarlık'ın bu yaklaşımı ISO 9001, OHSAS 18001, Efectis Safe4Fire ve Avrasya Gost belgeleri ile tescil edilmiştir. Çevreye duyarlı Ahşap üretimi konusundaki dikkatli yaklaşımını ise FSC (Forest Stewardship Council) üretici belgesi ile tescil etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. 

Ürünler

Doorson

Teklif İste

Gönder