1,2 mm - 3 mm arası kalınlıktaki siyah ve DKP sacdan, kaynaklı olarak imal edilmektedir. Kendinden flanşlı, köşebant flanşlı, gönyeli ve muflu olarak imalat çeşitleri vardır.

Uygulama Alanları

Mutfak davlumbaz emiş kanalları Duman egzoz kanalları Yangın basınçlandırma kanalları Havuz havalandırma kanalları (Paslanmaz Kanallar) Laboratuar havalandırma kanalları (Paslanmaz Kanallar) Hijyenik oda havalandırma Kanalları (Paslanmaz Kanallar) Çöp şutları (Paslanmaz ve DKP Kanallar)

Teknik Özellikler

Kendinden Flanşlı İmalat Kanalın her iki ucuna (C) büküm yapılmaktadır. Bu bükümler kanala mukavemet kazandırmaktadır. Ayrıca klemens takılabildiği için montaj kolaylığı sağlamaktadır. Kanal köşelerine delikli köşe parçaları kaynatılarak, kanalların civata ve somunla birbirine eklenmesi sağlanmaktadır. Köşebent Flanşlı İmalat Kanalın her iki ucuna köşebent çerçeve kaynatılmaktadır.Köşebentlere açıln deliklerle kanallar birbirine civata ile eklenmektedir Muflu İmalat Kanalın bir ucu dışa doğru yarım kanal şeklinde açılmaktadır (Bu açıklığın ölçüsü sac kalınlığına göre değişmektedir).Diğer kanalın düz ucu açılan mufun içine geçirilip kaynatılarak birleşme sağlanmaktadır. Gönye Şeklinde İmalat Kanalın bir ucu 20 mm, diğer ucu 15 mm genişliğinde (L) şeklinde bükülmektedir. Montaj esnasında bu uzun ve kısa bükümler birbirinin üstüne getirilip kaynatılarak birleştirme yapılmaktadır. Conta Flanşlı kanalların sızdırmazlığının sağlanması için 5 mm kalınlığında 600 °C ısıya dayanıklı seramik esaslı conta temin edilmektedir. Boya Kanalların dış yüzeyleri 300 °C ısıya mukavim galvaniz esaslı boya ile boyanmaktadır.

Marka

Airmak

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı

Etiketler
Havalandırma sistemi Havalandırma kanalı

Satış Noktaları